הפעלות לילדים | הפעלות לימי הולדת בבית

יום ההולדת מתקרב ובא ואתם מחפשים הפעלה מקורית ונעימה לילדים שבאים לחגיגה

הפעלות לילדים    

הפעלת בצק סוכר עושה את העבודה - כל מה שצריך זה לבחור מה ילד/ת היום הולדת רוצה לפסל בהפעלה

כל משתתף מקבל קאפקייק שממנו ניצור דמות לפי בחירת החוגג/ת.

נסיכה, עוגיפלצת ואפילו פטריק, חברו הטוב של בוב ספוג..מה שהחוגג/ת ירצה

בהפעלות לילדים שאני מעבירה, אלמד כל משתתף לצבוע בצק סוכר , לרדד, לצפות ולפסל...בסוף המסיבה כל משתתף, יוצא עם פרי יצירתו על משטח מיוחד!

שעה וחצי שבו הילדים מרותקים לעשיה.

עבור הפעלות לימי הולדת בבית אני מביאה את כל הציוד והחומרים - יש לדאוג רק לשולחן!

 

הפעלות לילדים הפעלות לימי הולדת בבית סדנאת עוגיפלצת סדנאת פטריק

 

הפעלות לימי הולדת

 

מחפשים הפעלות לילדים עבור מסיבות כיתה, ימי הולדת או סתם כדי לגבש ביניהם? הכנת עוגות מבצק סוכר הן דרך מצוינת לשעשע ולאתגר את הילדים.

 

בכל מפגש חברתי של ילדים חשוב שתהיה הפעלה מיוחדת, כזו שתבדר אותם ותעביר את זמנם בהנאה רבה, וגם לא יזיק אם היא תאתגר אותם מבחינה יצירתית וכמובן גם תגבש ביניהם.

בין אם מדובר במסיבת כיתה, מסיבת יום הולדת או סתם מפגש חברתי ללא סיבה מיוחדת, צריך לתכנן הפעלות ילדים שיתאימו לגילאי המשתתפים.

 

הכנת עוגות מבצק סוכר – כיף כפליים!

 

אם תתנו לילדים להכין עוגות מבצק סוכר יהיה להם כיף במיוחד! מצד אחד, הם נהנים מזמן איכות של יצירה ומצד שני הם גם יכולים ליהנות אחר כך מאכילת העוגות. כך אתם חוסכים לעצמכם את הכנת העוגות בעצמכם.

 

הערך המוסף בהכנת עוגות מבצק סוכר

 

מלבד ההנאה שבדבר ומלבד העובדה שזו פעילות שבסופה מציעה לילדים כיבוד, יש ערך מוסף להכנת עוגות מבצק סוכר והיא שיפור רמת הסבלנות ועבודת הידיים של הילדים. אם תתנו לילדים לנסות לעשות עיצוב לעוגה שכולל פרטים קטנים הדורשים סבלנות ועבודת ידיים רגישה ומדויקת, הם אולי לא שמים לב לכך בגלל ההנאה, אבל בזמן שהם מכינים את העוגות הם גם משפרים את המוטוריקה שלהם ולומדים להיאזר בסבלנות. לבסוף הם לומדים שהדברים הכי טובים מגיעים עם מאמץ.

 

לסיום, אם החלטתם שזו תהיה ההפעלה לילדים, דאגו להביא אנשים שהכנת עוגות מבצק סוכר היא מומחיות שלהם והם יכולים ללוות את הילדים ולעזור להם כשהם מנסים להתמודד עם האתגר, וכמובן יכולים גם לספק את כל הציוד הנדרש.