עוגות מבצק סוכר

עוגות מבצק סוכר הן הדרך הטובה ביותר להפוך מסיבה או אירוע לחוויה בלתי נשכחת.

עוגות מבצק סוכר

בעזרתן לא רק שהאורחים יזכרו את האירוע וידברו עליו במשך חודשים רבים, אלא שחתן או כלת השמחה יקבלו מתנה אישית ומיוחדת אשר משקפת את אופיים המיוחד.

למי שלא מכיר, עוגות מבצק סוכר הן עוגות אשר כמשתמע משמן מעוצבות בצורות שונות, ועליהן ניתן לשלב כיתובים אמנותיים ואף ציורים או פסלונים המייצגים דמויות וסצנות שונות. את העוגה המעוצבת מכין קונדיטור מיומן אשר בקיא באמנות הפיסול על עוגות, והגבולות היחידים בתחום הם הדמיון והרעיונות שניתן להעלות על הדעת... במילים אחרות, במידה ותבחרו לפלפל את האירוע בעזרת עוגות מעוצבות תוכל כלת הבת מצווה לקבל עוגה ועליה פסלון ג'סטין ביבר, הבן החייל יזכה בעוגה בצורת סמל היחידה וסבא וסבתא, שחוגגים יום נישואין 50, יחגגו יחד עם עוגה מעוטרת בזהב ועליה דמויותיהם אוחזות ידיים.


עוגה מבצק סוכר

אין ספק, אם כן, שבעזרת עוגות מבצק סוכר ניתן להעניק לאלו הקרובים לנו מתנה מיוחדת במינה, שמשקפת את אהבתנו אליהם ואת ייחודו של 

עוגה מבצק סוכר

המאורע. אולם כיצד מכינים עוגות מבצק סוכר, והאם העיצובים המיוחדים הכלולים בהן ניתנים לאכילה, או נועדו רק לקישוט?

ראשית, אין כל חשש לאכול את העיצובים והפסלונים המיוחדים, שכן אלו עשויים מסוג מיוחד של בצק אשר נקרא בצק סוכר. תודות למרקם הייחודי דמוי הפלסטלינה של בצק זה ניתן לעצבו בצורות שונות ולאכלו בהנאה ובבטחה. מלבד העיצובים בבצק סוכר, העוגה עצמה היא עוגה מתוקה וטעימה לכל דבר, חלבית או פרווה, אשר הוכנה באהבה ומהרכיבים האיכותיים ביותר. וכעת, כל שנותר לעשות הוא לחשוב על נושא לעוגה, ליצור קשר עם קונדיטור המתמחה בעיצוב עוגות ו... להתכונן למסיבה בלתי נשכחת!